Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : Mindivan

Mindivan Propolis Sıvı Ekstraktı - 50 ml.

DEĞERLİ BESİN DEĞERLERİ İLE SIVI PROPOLİS

Propolis arıların kovan içerisinde yer alan peteklerin temizliğini sağlamak, dışarıdan gelebilecek böcek ve benzeri haşerelere karşı kovanı korumak, bal peteklerini onarmak ve güçlendirmek için ürettikleri son derece önemli bir besindir. Propolis insanlar tarafından da güvenle tüketilebilmektedir. Fakat piyasada onlarca farklı çeşit ve ücretlerde propolisürünleri ile karşılaşmanız mümkündür. Bunlar arasında daima en doğal ve katkısız, organik içerikleri siz değerli müşterilerine sunan Mindivan, özel üretim tesislerinde insan eli değmeden tüm ürünlerini üretiyor. Alanlarında profesyonel ve uzman kişiler ile üretim gerçekleştirerek müşterilerimize en organik ürünleri sunuyoruz. Katkı ve kimyasal bir madde içermeyen Sıvı Propolis ürünümüzü gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Arılardan Gelen Mucize

Arıların kovanlarını korumak amacı ile hummalı bir çalışma sonucunda elde ettiği bu değerli besin ürünü aynı zamanda insanlar içinde oldukça zengin besin değerlerine sahiptir. Vitamin ve mineraller ile tamamen doğal bir besin kaynağı olan propolisi günlük olarak tüketebilirsiniz. Uygun muhafaza koşulları ile ürünü dilediğiniz gibi tüketin. Özellikle kış ayları ve mevsim geçişlerinde kişilerin favorisi olan ürünlerimizi sofralarınızdan eksik etmeyeceksiniz.

Katkı Maddesi ve Kimyasal İçermiyor

Mindivan ürünleri kendi özel üretim tesislerimizde üretilmektedir. Amacımız daima müşterilerimize gönül rahatlığı ile tüketebilecekleri bitkisel ürünler sunmaktır. Ürünlerimizin içeriğin doğadan ilham alıyor ve yüzyıllardır kullanılmakta olan değerli lezzetleri sizler için üretiyoruz. Uzun araştırmalar sonucunda üretilen ve kullanıcıların favorisi olan bitkisel içerikli tüm ürünlerimize online satış sitemizden tek tıkla erişebiliyorsunuz. Günlük doğal ve katkısız içeriği ile tüketebileceğiniz besinlerden, bakım ürünlerine geniş ürün yelpazemiz ile daima en doğal ve bitkisel içerikleri tasarlıyoruz. Tüm ürünlerimizi en iyi fiyat garantisi ile sizlere sunuyoruz.

Kullanım Şekli:

4-10 yaş çocuklar için günde bir kere 10 damla, yetişkinler için günde iki kere 10 damla kullanılması tavsiye edilir.

Uyarı:
Serin, kuru ve ışıktan uzak ortamlarda ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.

 

İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.


www.dogalcozumler.com.tr web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}